Wybierz datę:

Intencje.

W najbliższym czasie

2020-09-23

Środa

 

 

REKOLEKCJE dzień 16.  Kliknij: TU

 

 

18.00 – Msza św.: +Felicja i Eugeniusz Bagińscy

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 23.

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2020-09-24

Czwartek

 

 

REKOLEKCJE dzień 17.  Kliknij: TU

 

17.00 – adoracja i spowiedź św.

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.: W int. Piotrka o szczęśliwą operację

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 24.

2020-09-25

Piątek

 

 

REKOLEKCJE dzień 18.  Kliknij: TU

 

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 25.

/po Mszy św. sprzątanie kościoła/

2020-09-26

Sobota

 

 

REKOLEKCJE dzień 19.  Kliknij: TU

 

13.00 – Sakrament Chrztu św.

 

18.00 – Msza św.: + Michał Lesiów – Msza św. gregoriańska 26.

2020-09-27

Niedziela – 26. Niedziela Zwykła „A”

 

 

REKOLEKCJE dzień 20.  Kliknij: TU

 

 

9.00 – Msza św.: + Teodor Wasylczyszyn i wszyscy zmarli z rodz. Wasylczyszyn

9.00 – Msza św.: + Eugeniusz Łęgowski

 

11.00 – Msza św.: W int Michała i Rafała z okazji Imienin o bł. Boże

 

 

17.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 27.

2020-09-28

Poniedziałek

 

 

REKOLEKCJE dzień 21.  Kliknij: TU

 

 

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 28.

2020-09-29

Wtorek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

 

 

REKOLEKCJE dzień 22.  Kliknij: TU

 

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 29.

2020-09-30

Środa – Św. Hieronima

 

 

REKOLEKCJE dzień 23.  Kliknij: TU

 

18.00 – Msza św.: + Michał Łesiów – Msza św. gregoriańska 30. /zakończenie/

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2020-10-01

Czwartek – Św. Małej Tereski

 

 

REKOLEKCJE dzień 24.  Kliknij: TU

 

17.00 – adoracja i spowiedź św., Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

2020-10-02

Piątek – Świętych Aniołów Stróżów

 

 

REKOLEKCJE dzień 25.  Kliknij: TU

 

  1. piątek miesiąca

 

8.00 – Odwiedziny chorych

 

16.30 – Msza św.: + Marianna Oleksik

17.00 – adoracja i spowiedź św.

17.30 – różaniec

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00 – Msza św.: + Władysława(k) i Stanisław Stolarczyk; + Czesław Stolarczyk; + Józef Bautz

/po Mszy św. sprzątanie kościoła/

2020-10-03

Sobota – 1. sobota miesiąca

 

 

REKOLEKCJE dzień 26.  Kliknij: TU

 

17.00 – nabożeństwo 1. sobotnie

18.00 – Msza św.: + Anna Sokołowska

2020-10-04

Niedziela – 27. Niedziela Zwykła „A”

 

 

REKOLEKCJE dzień 27.  Kliknij: TU

 

św. Franciszka z Asyżu

 

 

8.30 – różaniec

9.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

 

11.00 – Msza św.: + Adam Marel /w dwa miesiące po śmierci/

 

16.30 – różaniec

17.00 – Msza św.:

2020-10-05

Poniedziałek – Św. Faustyny Kowalskiej

 

 

REKOLEKCJE dzień 28.  Kliknij: TU

 

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

2020-10-06

Wtorek

 

 

REKOLEKCJE dzień 29.  Kliknij: TU

 

 

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

2020-10-07

Środa – Matki Bożej Różańcowej

 

 

REKOLEKCJE dzień 30.  Kliknij: TU

 

 

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2020-10-08

Czwartek

 

 

REKOLEKCJE dzień 31.  Kliknij: TU

 

17.00 – adoracja i spowiedź św.

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

2020-10-09

Piątek

 

 

REKOLEKCJE dzień 32.  Kliknij: TU

 

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. sprzątanie kościoła/

 

2020-10-10

Sobota

 

 

REKOLEKCJE dzień 33.  Kliknij: TU

 

17.30 – różaniec

18.00 – Msza św.:

2020-10-12

Poniedziałek

 

 

18.00 – Msza św.:

2020-10-13

Wtorek

Dzień Fatimski

 

DZIEŃ ZAWIERZENIA

Kliknij: TU

 

19.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu – spowiedź

20.00 – Msza św.:

/po Mszy św. procesja różańcowa/

2020-10-18

Niedziela – 29. Niedziela Zwykła „A”

 

9.00 – Msza św.: O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Ireny Kozłowskiej z okazji Imienin

 

11.00 – Msza św.: + Natalia Obrębska w 11.  rocz. śm.

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-10-25

Niedziela – 30. Niedziela Zwykła „A”

 

9.00 – Msza św.: + Anna Chomej w 17. rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.: + Marta Laskowska w 10. rocz. śm. i + Sławomir Laskowski

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-11-01

Niedziela – 31. Niedziela Zwykła „A”

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

9.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

 

11.00 – Msza św.:

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-11-08

Niedziela – 32. Niedziela Zwykła „A”

 

9.00 – Msza św.: + Karolina Łabuz i zm. z rodz. Łabuz i Delikat

 

11.00 – Msza św.: Za zm. z rodz. Stankiewiczów, Stolarczyków, Prochowskich, Owsianków i Bautz

 

 

17.00 – Msza św.: + Grzegorz Krawczuk w 24. rocz. śm.

2020-11-15

Niedziela – 33. Niedziela Zwykła „A”

 

9.00 – Msza św.: + Leopold Żuber w 35. rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.:

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-11-22

Niedziela – 34. Niedziela Zwykła „A”

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.: + Stanisław Karpiński

 

 

17.00 – Msza św.: + Hanna Pilecka i Maria Krauze

2020-11-29

Niedziela – 1. Niedziela Adwentu „B”

 

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.: W int. Jadwigi Stankiewicz, Jakuba Stankiewicza, Karolka Kaspawrek (wnuk) i Teresy Stolarczyk z okazji Urodzin o bł. Boże

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-12-06

Niedziela – 2. Niedziela Adwentu „B”

 

9.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

 

11.00 – Msza św.: + Jarosław Chomej; + Jan Zubel w 1. rocz. śm.

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-12-13

Niedziela – 3. Niedziela Adwentu „B” – GAUDETE

 

9.00 – Msza św.: = Bogumiła Berk w 12. rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.:

 

 

17.00 – Msza św.:

2020-12-20

Niedziela – 4. Niedziela Adwentu „B”

 

9.00 – Msza św.: + Bogusław i Sylwester Tomczak

 

11.00 – Msza św.:

 

 

17.00 – Msza św.: