Wybierz datę:

Intencje.

W najbliższym czasie

2021-01-25

Poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła

 

 

16.30 – modlitwa różańcowa za śp. Wojciecha Kołakowskiego

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Akacjowej i ul. Konwaliowej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Akacjowej i ul. Konwaliowej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 25.

 

 

2021-01-26

Wtorek

 

 

16.30 – modlitwa różańcowa za śp. Wojciecha Kołakowskiego

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Jaśminowej, ul. Migdałowej i ul. Brzoskwiniowej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Jaśminowej, ul. Migdałowej i ul. Brzoskwiniowej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 26.

2021-01-27

Środa – Dzień Nowenny Gietrzwałdzkiej

 

 

Pogrzeb śp. Wojciecha Kołakowskiego

9.00 – modlitwa różańcowa /kościół w Wójtowie/

10.00 – Msza św. pogrzebowa

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Kalinowej, ul. Lipowej, ul. Wierzbowej i ul. Leśnej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Kalinowej, ul. Lipowej, ul. Wierzbowej i ul. Leśnej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 27.

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-01-28

Czwartek

 

 

17.00 – adoracja i Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Modrzewiowej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Modrzewiowej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 28.

2021-01-29

Piątek

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Kalinowej, ul. Leszczynowej i ul. Jeżynowej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Leszczynowej i ul. Jeżynowej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 29.

2021-01-30

Sobota

 

 

15.00 – modlitwa rodzin w kościele

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców ul. Kalinowej, ul. Agrestowej i ul. Malinowej

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców ul. Agrestowej i ul. Malinowej

18.00 – Msza św.: + Antoni Krzywicki – Msza św. gregoriańska 30. – zakończenie.

/Msza św. z liturgii niedzielnej/

2021-01-31

Niedziela – 4. Niedziela Zwykła „B”

 

 

9.00 – Msza św.: + Helena Sajur w 19. rocz. śm.; + Władysław, Henryk i Marian Sajur; + Helena Jakubiak w 19. rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.: W int. Julii z okazji 18. Urodzin o bł. Boże

 

17.00 – Msza św.: + Janek Miszczyszyn i wszystkich zmarłych z rodz. Miszczyszyn i Pałasiewicz; + Władysława(k) Szymańska i wszystkich zmarłych z rodz. Szymańskich i Bałdyga

2021-02-01

Poniedziałek

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa w intencji mieszkańców  ul.Wiśniowej, ul. Jarzębinowej, ul. Jałowcowej, ul. Jesionowe oraz Osiedle Słoneczne /Nowoczesne Wójtowo/ – ul. Serdeczna, ul. Gościnna, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Radosna, ul. Promienista,

ul. Miła, ul. Spokojna, ul. Głogowa i ul. Grabowa, Wójtowo 34 i Wójtowo 35 (i ewentualnie inne nowe z Osiedla Słonecznego)

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców    ww. ulic.

2021-02-02

Wtorek – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.

/poświęcenie gromnic/

2021-02-03

Środa – Św. Błażeja /błogosławieństwo świecami/

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – modlitwa różańcowa

18.00 – Msza św.: + Bożena Węgrzynowicz w 1. rocz. śm.

18.00 – Msza św.: O bł. Boże dla mieszkańców ul. Klonowej, ul. Świerkowej, ul. Cedrowej, ul. Jodłowej i ul. Pistacjowej

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-02-04

Czwartek

 

 

17.00 – adoracja – Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 – modlitwa różańcowa

18.00 – Msza św.: O bł. Boże dla mieszkańców ul. Sosnowej, ul. Brzozowej, ul. Orzechowej, ul. Borowej, ul. Bukowej, ul. Wiązowej i ul. Jaworowa

18.00 – Msza św.: W int. Małgorzaty i Marka w 33 rocz. Sakramentu Małżeństwa o bł. Boże dla całej rodziny.

2021-02-05

Piątek – Św. Agaty /poświęcenie chleba ku czci św. Agaty/

  1. piątek miesiąca

 

8.00 – odwiedziny chorych /na życzenie rodziny/

 

 

17.00 – adoracja i spowiedź pierwszopiątkowa

17.30 – modlitwa różańcowa

18.00 – Msza św.: + Mieczysław Szymborski w 32. rocz. śm.

18.00 – Msza św.: O bł. Boże dla mieszkańców Bogdan i Gości Parafii

 

2021-02-06

Sobota – 1. sobota miesiąca

 

 

17.00 – nabożeństwo 1. sobotnie

18.00 – Msza św.: + Marianna Małkowska w 4. miesiąc po śmierci

2021-02-07

Niedziela – 5. Niedziela Zwykła „B”

 

 

9.00 – Msza św.: + Marian Pilecki i wszyscy zmarli z rodz. Pileckich

 

11.00 – Msza św.: + Danuta Tyberska w 17. rocz. śm. i + Mieczysław Obrębski w 12.rocz. śm.

 

17.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

2021-02-08

Poniedziałek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-02-09

Wtorek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: zaj.

2021-02-10

Środa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-02-11

Czwartek – NMP z Lourdes – Dzień chorych /sakrament namaszczenia chorych/

 

„Tłusty czwartek”

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i dar wiary dla Krystyny, Bartosza i małego Wojtusia

2021-02-12

Piątek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Józef Romanowski w 41. rocz. śm.; + Czesława(k) Romanowska; + Zdzisław i Zenon Romanowscy

2021-02-13

Sobota

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: O głęboką wiarę, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Justyny Otłowskiej

2021-02-14

Niedziela – 6. Niedziela Zwykła „B”

Świętych Cyryla i Metodego Patronów Europy

Św. Walentego

 

 

9.00 – Msza św.: + Dagmara Nażgiewicz w 1. rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.: O bł. Boże i potrzebne łaski dla Rodziny: Mamy, Babci, Brata z Rodziną i córki.

 

17.00 – Msza św.: Za Rodziców i Chrzestnych: Władysławę i Stanisława Szymańskich oraz Zofię i Edwarda Parzych i za Kapłana udzielającego chrztu w rocznicę Sakramentu Chrzty św.

2021-02-15

Poniedziałek – bł. Michała Sopoćki

 

Różaniec 24h

 

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Arkadiusz Rowicki /10 miesięcy po śmierci/

2021-02-16

Wtorek

 

„Ostatki”

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: O głęboką wiarę, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Piotra Sokołowskiego

2021-02-17

Środa Popielcowa – post ścisły

 

 

17.00 – Msza św.:

 

19.00 – Msza św.: + Wojciech Kołakowski (od Rodziców i dzieci 1. komunijnych z roku 2020)

2021-02-18

Czwartek

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.: O bł. Boże i dar wiary dla Katarzyny, Dariusza i Milenki

2021-02-19

Piątek

 

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.: O głęboką wiarę, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Szymona Sokołowskiego

 

2021-02-20

Sobota

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-02-21

Niedziela – 1. Niedziela Wielkiego Postu

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.: + Stanisław Nidzgorski, Mariusz Marczuk i Janina Radomska

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.: + Antoni Szulejewski

2021-02-22

Poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.

2021-02-23

Wtorek

 

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-02-24

Środa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Anna Sokołowska

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-02-25

Czwartek

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.:

2021-02-26

Piątek

 

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.:

 

2021-02-27

Sobota – Dzień Nowenny Gietrzwałdzkiej

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – różaniec i Litania do NMP Gietrzwałdzkiej

18.00 – Msza św.:

2021-02-28

Niedziela – 2. Niedziela Wielkiego Postu

 

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.: + Lucjusz Dusza: + Stanisława(k) Dusza; + Stanisław Dusza; + Stanisława(k) i Stanisław Tymińscy

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.: + Stanisława(k) i Edward Sokołowscy

2021-03-01

Poniedziałek

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.

2021-03-02

Wtorek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Felicja i Eugeniusz Bagińscy

2021-03-03

Środa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-03-04

Czwartek – Święto Świętego Kazimierza

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.:

2021-03-05

Piątek – 1.piątek miesiąca

 

8.00 – odwiedziny chorych /na życzenie rodziny/

 

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.:

2021-03-06

Sobota – 1. sobota miesiąca

 

 

17.00 – nabożeństwo 1. sobotnie

18.00 – Msza św.: + Marianna Małkowska w 5. miesiąc po śmierci

2021-03-07

Niedziela – 3. Niedziela Wielkiego Postu

 

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.:

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

2021-03-08

Poniedziałek

 

 Dzień Kobiet

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.

2021-03-09

Wtorek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Eugeniusz Sokołowski

2021-03-10

Środa

 

1. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-03-11

Czwartek

 

2. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.: + Józef Celmer

2021-03-12

Piątek

 

 

3. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.:

 

2021-03-13

Sobota

 

 

4. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-03-14

Niedziela – 4. Niedziela Wielkiego Postu – Laetare

 

 

5. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.:

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.:

 

2021-03-15

Poniedziałek – Różaniec 24h

 

 

6. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Arkadiusz Rowicki /11 miesiąc po śmierci/

2021-03-16

Środa

 

7. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Tytus i Kamila(k) Bagińscy

2021-03-17

Środa – Św. Patryka

 

8. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-03-18

Czwartek

 

 

9. Dzień Nowenny do św. Józefa

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.: + Helena i Jan Dzięgielewscy

2021-03-19

Piątek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓŻEFA OBLUBIEŃCA NMP

 

 

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.:

2021-03-20

Sobota

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-03-21

Niedziela – 5. Niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.: + Mariusz Marczuk w 13. rocz. śm., + Janina i Wacław Marczuk i + Stanisław Nidzgorski

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.: + Zbigniew i Edwarda(k) Waśniewscy

2021-03-22

Poniedziałek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-03-23

Wtorek

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Stanisław i Ludwik Sokołowscy

2021-03-24

Środa

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

2021-03-25

Czwartek – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

 

DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA

 

 

17.00 – adoracja

17.40 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 – Msza św.:

2021-03-26

Piątek – Św. Dyzmy – Dobrego Łotra

 

 

 

16.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci

17.15 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

18.00 – Msza św.:

2021-03-27

Sobota – Dzień Nowenny Gietrzwałdzkiej

 

 

17.00 – adoracja

17.30 – różaniec i Litania do NMP Gietrzwałdzkiej

18.00 – Msza św.:

2021-03-28

Niedziela – NIEDZIELA PALMOWA

 

 

8.40 – Gorzkie żale

9.00 – Msza św.: + Zygmunt Nasiłowski w rocz. śm.

 

11.00 – Msza św.:

/procesja z palmami/

 

16.30 – Gorzkie żale

17.00 – Msza św.:

2021-03-29

WIELKI PONIEDZIAŁEK

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-03-30

WIELKI WTOREK

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.:

2021-03-31

WIELKIA ŚRODA

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Teresa Rogowska w 2. rocz. śm.

/po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy/

 

2021-04-01

WIELKI CZWARTEK

2021-04-02

WIELKI PIĄTEK

2021-04-03

WIELKA SOBOTA

2021-04-04

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 

6.00 – REZUREKCJA /W INTENCJI PARAFIAN/

 

11.00  Msza św.:

 

17.00 – Msza św.: + Paweł Żuber

2021-04-05

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

 

9.00 – Msza św.:

 

11.00 – Msza św.:

 

17.00 – Msza św.:

2021-04-06

Wtorek w Oktawie Wielkanocy

 

 

17.00 – adoracja

18.00 – Msza św.: + Marianna Małkowska /6 miesiąc po śmierci/