XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 czerwca 2018 r.

1. Msze św. w tygodniu – godz. 18.00. Adoracja IHS – czwartek godz. 17.00
  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. (z wyjątkiem czwartku – nabożeństwo przede Mszą św. i środy – 17.30)
  3. W najbliższą środę, 20 czerwca, na Mszy św. o godz. 18.00 Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Józef Górzyński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Zbiórka młodzieży w środę o godz. 17.30.
    • po Mszy św. poświęcenie nowego Krzyża przed kościołem
  4. Spotkanie formacyjne młodzieży do Bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00. Egzamin przed Bierzmowaniem jutro w poniedziałek o godz. 19.00, a po egzaminie spowiedź św. Do sakramentu spowiedzi przystępują również świadkowie do bierzmowania. Zapraszamy również rodziców, rodziny i wszystkich bliskich młodzieży bierzmowanej. Po spowiedzi św. będzie jeszcze próba do Bierzmowania, na którą zapraszamy świadków do bierzmowania.
  5. Pielgrzymka do Wilna z naszej parafii 17 i 18 sierpnia (piątek – sobota) – koszt ok. 250 – 300 zł (w zależności od liczby chętnych). W programie zwiedzanie Wilna i Trok z przewodnikiem, Msza św. w Ostrej Bramie, jeden nocleg, obiadokolacja i śniadanie.
  6. Dzień Pokutny w Gietrzwałdzie – 30 czerwca. Wyjazd autobusem z Wójtowa. Koszt – 20 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, wyrozumiałość, pomoc, ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękuję za prace na rzecz parafii. Dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek młodzieży do Bierzmowania. Bardzo dziękuję za piękne kwiaty do kościoła z naszych przydomowych działek

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1. Katarzyna Małkowska, panna z naszej parafii
i Radosław Wojciechowski, kawaler z parafii Gutkowo.