Ogłoszenia na XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 13 października 2019 r.

1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek Fundacji „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia” na stypendia dla dzieci i młodzieży z racji Dnia Papieskiego.
  2. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jutro, w poniedziałek – Dzień Edukacji Narodowej – w czasie różańca będziemy modlili się za nauczycieli w wszystkich pracowników oświaty. We wtorek, 15. – nieustający różaniec. W piątek, 18. – święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia – w czasie modlitwy różańcowej szczególnie będziemy modlili się za lekarzy, pielęgniarki i wszystkich pracowników Służby zdrowia.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedziele na godz. 8.30 i 16.30. Dzieci zapraszamy w czwartki na godz. 17.30.
  4. Już dzisiaj zapraszamy wszystkie dzieci na Bal wszystkich Świętych, na zakończenie nabożeństw różańcowych w ostatni dzień października, w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych. To już kolejny bal Wszystkich Świętych w naszej parafii. Jest to dobra okazja, aby dzieci poznały naszych świętych patronów.
  5. Serdecznie zapraszamy małżonków (wraz z dziećmi), którzy pragną wspólnie z innymi rodzinami wzrastać i umacniać się w wierze oraz relacji małżeńskiej i rodzicielskiej na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 19. października o godz. 16.00. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
    Katechezę wygłosi dla nas ks. Tadeusz Marcinkowski – diecezjalny egzorcysta, kanclerz kurii Archidiecezji Warmińskiej oraz kapłan, który wspiera naszą parafię swoją kapłańską posługą.
  6. W listopadzie tradycyjnie w naszej parafii będziemy modlili się za naszych zmarłych w wypominkach/Zaduszkach. Przy wyjściu z kościoła są już wyłożone kartki, na których możemy wypisać naszych zmarłych. Potem możemy je składać do skrzynki przy ołtarzu, na tacę albo w zakrystii. Na kartce wypominkowej proszę zakreślić dwa dni, w które – wraz ze wspólnotą parafialną – będziemy szczególnie polecali naszych zmarłych w modlitwie.
  7. Dziękuję za wszelką życzliwość, za wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za ofiary zbierane tydzień temu do puszek „Caritas” i te zbierane dzisiaj.
    Dziękuję za prace na rzecz parafii.
    Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

WSZYSTKIM ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI!
SZCZĘŚĆ BOŻE!