XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

12 sierpnia 2018 r.

1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
    Spowiedź przed Mszą św. Sprawy kancelaryjne możemy załatwiać bezpośrednio po Mszy św.
    Jutro, w poniedziałek, 13 sierpnia – Dzień Fatimski – Msza św. o godz. 20.00 i procesja różańcowa.
    We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Jest to dzień patrona parafii w Łęgajnach. O godz. 18.00 – Msza św. odpustowa w Łęgajnach i festyn przy kościele. W naszym kościele Msza św. wyjątkowo o godz. 17.00.
    W niedzielę za tydzień odpust ku czci św. Rocha w Ramsowie i festyn przy kościele (Msza św. Odpustowa o godz. 12.00).
  2. W najbliższą środę, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów, ziół, owoców i warzyw.
    Jest to również dzień nieustannego różańca w naszej parafii.
  3. 17 i 18 sierpnia (piątek i sobota) udamy się na naszą parafialną pielgrzymkę do Wilna. Wyjazd autokaru z Olsztyna o godz. 5.45 z parkingu koło „Biedronki” przy kościele na ul. Wyszyńskiego i o godz. 6.00 z Wójtowa (górny przystanek).
    Bardzo proszę o zgłoszenie osób, które będą jechały z Olsztyna.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, wyrozumiałość, pomoc, ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękuję za prace na rzecz parafii.
    Dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek i za kwiaty.

Błogosławionej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

SZCZĘŚĆ BOŻE!