XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
– 22 października 2017 r.

1. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00
    Nabożeństwa różańcowe w niedziele o godz. 8.30 i 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.
  2. Spotkanie pielgrzymów do Ziemi Świętej w roku 2018 po Mszy św. o godz. 9.00.
  3. Dziękuję naszym Paniom za sprzątanie kościoła! Dziękuję również za prace na rzecz parafii.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj, po Mszy św. o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.
  5. Powoli zbliża się miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Pamiętajmy, że oni mogą potrzebować naszej pomocy modlitewnej i sami służą nam taką pomocą przed Bogiem. Tradycyjnie w naszej parafii będziemy modlili się za naszych zmarłych w wypominkach/Zaduszkach. Przy wyjściu z kościoła są już wyłożone kartki, na których możemy wypisać naszych zmarłych. Potem możemy je składać do skrzynki przy ołtarzu, na tacę, albo w zakrystii. Na kartce wypominkowej proszę zakreślić dwa dni, w które – wraz ze wspólnotą parafialną – będziemy szczególnie polecali naszych zmarłych w modlitwie.
  6. W dalszym ciągu pod chórem można jeszcze podpisać się pod petycją do parlamentu o zmianę ustawy o tzw. aborcji – o wykreślenie z niej zapisu umożliwiającego zabójstwo dziecka nienarodzonego ze względów eugenicznych, a więc w związku z podejrzeniem choroby dziecka. Przypominam o podaniu swego numeru PESEL.
  7. Spotkanie młodych małżeństw dzisiaj o godz. 15.00 w salce parafialnej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia

SZCZĘŚĆ BOŻE!