Ogłoszenia na III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 124 stycznia 2020 r.

1. W najbliższym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 18.00. Wcześniej o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.2.
  2. Zapraszam na spotkania kolędowe w kościele wg następującego porządku:
  3. Poniedziałek, 25.01  17.30            ul. Akacjowa i ul. Konwaliowa
    Wtorek, 26.01             17.30           ul. Jaśminowa, ul. Migdałowa i ul. Brzoskwiniowa
    Środa, 27.01                17.30            ul. Kalinowa, ul. Lipowa, ul. Wierzbowa i ul. Leśna
    Czwartek, 28.01        17.30             ul. Modrzewiowa
    Piątek, 29.01              17.30             ul. Leszczynowa i ul. Jeżynowa
    Sobota, 30.01             17.30             ul. Agrestowa i ul. Malinowa

Program takiego spotkania to: o godz. 17.30 modlimy się na różańcu do Matki Bożej, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w int. mieszkańców wyznaczonych ulic /kościół jest ogrzewany/.
    Przy okazji dziękuję wszystkim za udział w tym tygodniu w naszych spotkaniach. Są to bardzo serdeczne spotkania, jest modlitwa, śpiew kolęd, błogosławieństwo, krótka prezentacja wydarzeń w parafii w roku 2020 oraz możliwość rozmowy i podzielenia się różnymi sprawami.
    Jednocześnie chcę poinformować o korekcie spotkań kolędowych z mieszkańcami następnych ulic naszej parafii. Trudno było przewidzieć frekwencję, a ponieważ nie jest ona duża i są niestety ulice, z których nikt nie przyszedł na modlitwę, stąd pewna korekta. Poprawiony harmonogram jest dostępny na stronach internetowych parafii oraz na kartkach przy wyjściu z kościoła.

4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatami. Dziękuję za troskę o naszą parafię, za ofiary na kościół i wpłaty na konto bankowe parafii.
  5. Na skutek trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło Chorwację, Caritas Chorwacji zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc. Dzisiejsza niedziela w naszej archidiecezji jest „Dniem solidarności z Chorwacją”. Po Mszy św. do puszek zbierane są ofiary na ten cel.

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia

SZCZĘŚĆ BOŻE!!!