XII NIEDZIELA ZWYKŁA
– 25 czerwca 2017 r.

1. Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.Zakończenie nabożeństw w piątek. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Różaniec z rozważaniami o godz. 17.15, a o godz. 18 Msza św. Koła Różańcowego. W najbliższy czwartek, 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień odpustu w Reszlu, u ks. Krzysztofa.
  2. W najbliższy wtorek przypada 140 rocznica rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Z naszej parafii udajemy się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Msza św. w int. mieszkańców Wójtowa zostanie odprawiona w bazylice gietrzwałdzkiej o godz. 18.00. W tym dniu Mszy św. w naszym kościele nie będzie. Szczegółowy plan uroczystości w Gietrzwałdzie dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Pielgrzymka do Kodnia nad Bugiem – sobota, 19 sierpnia. Koszt 100 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej
  4. Pielgrzymka do Ziemi Świętej – w kwietniu 2018 roku. Zapraszamy!
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za prace na rzecz parafii. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Dziękuję rodzicom za dekorację kościoła razem z młodymi, którzy wczoraj mieli ślub, dziękuję naszym drogim Paniom za sprzątanie kościoła, dziękuję służbie liturgicznej, Panom szafarzom oraz naszemu chórowi i Pani Organistce.
  6. W najbliższy piątek, 30 czerwca, chciałbym odwiedzić chorych, którzy w pierwsze piątki miesiąca przystępują do komunii św. od godz. 8.00.
  7. Czas wakacji to czas odpoczynku, czas wakacyjnych wyjazdów, poznawania nowych miejsc ale także okazja do spotkania z rodziną i bliskimi. Na naszych wakacyjnych szlakach niech nie zabraknie kościoła i niedzielnej Mszy św. Przez naszą obecność w kościele dajemy świadectwo naszej wiary.
  8. Przypomnę jeszcze, że kancelaria parafialna czynna jest codziennie, bezpośrednio po Mszy św. Najlepiej jest być na Mszy św. i po jej zakończeniu udać się do kancelarii/zakrystii w celu załatwienia sprawy.
Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia

SZCZĘŚĆ BOŻE!