XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23 września 2018 r.

1. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.00. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Ponieważ jest to 27. dzień miesiąca, dzień Nowenny Gietrzwałdzkiej, to o godz. 17.30 będzie różaniec i Litania do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. W sobotę Msza św. wyjątkowo o godz. 19.00
  2. Spotkania rodziców dzieci I Komunijnych i bierzmowanych odbędą się w niedzielę 30 września:
    – spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych – po Mszy św. o godz. 11.
    – spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 17.
  3. Pielgrzymka do Rostkowa k. Przasnysza – w najbliższą sobotę 29 września. Wyjazd autokaru z ul. Modrzewiowej – górny przystanek o godz. 7.15
  4. Spotkanie organizacyjne w związku z pielgrzymką do La Salette i Lourdes – również w niedziele 30 września po Mszy św. o godz. 9.00
  5. Zapraszamy na rajd rowerowy – dzisiaj 23.09. Trasa rajdu: Wójtowo – Pompeje (warmińskie) i Barczewko (ok. 12. km w jedną stronę). Odwiedzimy średniowieczne grodzisko – pierwsze miejsce lokalizacji Barczewa oraz kościół w Barczewku, gdzie czczony był i jest św. Izydor.
  6. Warmińska Szkoła Biblijna ogłasza nabór na nowy rok i zaprasza wszystkich chętnych do poznania Pisma św. Szkoła jest bezpłatna i nie ma w niej egzaminów i zaliczeń. Wykłady odbywają się na Wydziale Teologii w Olsztynie na Redykajnach. W roku szkolnym jest 9 zjazdów, zazwyczaj w 2. Soboty miesiąca od 9.00 do 13.00. Pierwszy zjazd – 13 października.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, pomoc, ofiary składane na potrzeby kościoła.
    Dziękuję za zamocowanie figury Pana Jezusa na krzyżu misyjnym (firma MartStyl i tartak) oraz za ufundowanie materiału na daszek/koronę nad Panem Jezusem (P.A. Lewandowski) i wykonanie daszku (P. St. Gajewski). Dziękuję też P. P. Pruskowi za skoszenie trawy wokół kościoła.
    W tym tygodniu zostało wykonane przyłącze do sieci burzowej od studni na drodze do studzienki redukcyjnej w pasie drogowym, jest to pierwszy etap przyłącza z naszego kościoła.
    Dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek i za kwiaty

Błogosławionej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

SZCZĘŚĆ BOŻE!