Ogłoszenia na VII NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
– 24 maja 2020 r.

1. W tym tygodniu: w środę – Dzień nowenny gietrzwałdzkiej – różaniec o godz. 17.00. Jest to również dzień 25 Rocznicy Święceń Kapłańskich ks. Tadeusza i Ks. Krzysztofa.
  2. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Codziennie odprawiamy Nowennę do Ducha Świętego. W sobotę – Wigilia Zielonych Świąt. Msza św. o godz. 18.00 i o godz. 19.30.
  3. Okazja do spowiedzi św. codziennie o godz. 17.00, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Bierzmowanie młodzieży odbędzie się tak jak było planowane – 13 czerwca 2020 r.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. Dzisiaj o godz. 19.00 – majówka w terenie – przy kapliczce „na Bogdany” – między Osiedlem Leśnym, a Nowym Wójtowem.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką życzliwość, wyrozumiałość, pomoc, ofiary składane na potrzeby kościoła w tym trudnym czasie. Dziękuję za wpłaty na nasze konto bankowe wszystkim ofiarodawcom i za bezpośrednie ofiary, dzięki którym możemy regulować bieżące płatności.
    Dziękuję za prace na rzecz parafii: sprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji na niedzielę.
    W tym tygodniu nasz kościół został odmalowany na zewnątrz. Plany były znacznie skromniejsze – pomalować tylko wieżę kościoła, usunąć przebarwienia. Rozpoczęta praca w czwartek zakończyła się następnego dnia. W efekcie kościół został odnowiony na kolejne lata. Bardzo dziękuję firmie „MartStyl” za bezinteresowną pracę na rzecz naszej parafii. Koszt malowania – to koszt farb i pędzli.
    Przypomnę również, że kolejna partia ławek do naszego kościoła jest w trakcie wykonywania. Jeśli są osoby, które chciałyby zafundować ławkę lub dołożyć się do tej inwestycji, to bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia!

Wszystkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia!