Ogłoszenia na XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 23 czerwca 2019 r.

1. Msze św. codziennie o godz. 18.00. Jutro przypada Uroczystość św. Jan Chrzciciela, w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie ma postu), a w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. W czwartek, 27. czerwca obchodzimy 142. Rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Tego dnia od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 różaniec i Litania do MB Gietrzwałdzkiej.
  3. Serdecznie zapraszamy małżonków (wraz z dziećmi), którzy pragną wspólnie z innymi rodzinami wzrastać i umacniać się w wierze oraz relacji małżeńskiej i rodzicielskiej na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 29. czerwca o godz. 16.30 w salce parafialnej. Spotkanie poprowadzi ks. Wojsław Czupryński z Klebarka Wielkiego, diecezjalny duszpasterz rodzin.
  4. Pielgrzymka do sanktuariów Podlasia: Sokółki, Różanegostoku, Studzienicznej i innych (min. Tykocin, Białystok, Święta Woda, Supraśl, Królowy Most, Bohoniki, Suchowola) z naszej parafii 16 i 17 sierpnia (piątek – sobota) – koszt ok. 200 zł (w zależności od liczby chętnych). Zapisy w kancelarii.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie ostatnich uroczystości w naszej parafii:
    – odpustu i festynu parafialnego – wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji i prowadzeniu festynu, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom, naszym lokalnym firmom, paniom, które upiekły pyszne ciasta i przygotowały dania obiadowe i z grila, Paniom i Panom, którzy stanęli na stoiskach – za ich trud i poświęcenie, Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej oraz Kołu Gospodyń Wiejskich z Wójtowa za ucztę pierogową; prowadzącym konkursy i licytacje;
    dziękuję również za dar od Parafian z okazji 25 – lecia mojego kapłaństwa;
    – uroczystości bierzmowania młodzieży naszej parafii (w tym miejscu dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar do parafii w postaci kompletu nowych lekcjonarzy mszalnych cz. II oraz przygotowanie poczęstunku dla księży na plebanii)
    – Uroczystości Bożego Ciała.
    Dziękuję za wszelką życzliwość, wyrozumiałość, pomoc, ofiary składane na potrzeby kościoła, za wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za prace na rzecz parafii. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Proszę również, by pilne sprawy kancelaryjne załatwić do najbliższej środy.
    Na naszych wakacyjnych szlakach niech nie zabraknie niedzielnej Mszy św.

WSZYSTKIM ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI!
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Zapowiedzi przedmałżeńskie: