List z Syberii od ks. Wojtka Piekarskiego

Szczęść Boże!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim parafianom z Wójtowa, którzy się za mnie modlili, a także tym, którzy ostatnim razem wsparli mnie finansowo. Zebrane środki posłużyły na pokrycie kosztów wyjazdu jednej młodej osoby na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

W sumie, dzięki wsparciu waszemu i innych osób, ze Sludianki udało się wysłać aż 4 osoby: Miszę, Ingę i dwie Anie. Młodzież jest bardzo zadowolona z wyjazdu do Polski. Pozytywnie zaskoczona polską gościnnością.  Najbardziej spodobał się im obraz „czarnej Maryi z dwoma bliznami”, który widzieli w Częstochowie.

Serdeczne Bóg zapłać za waszą pomoc. Wdzięczny za wszystko w piątek odprawię Mszę w Sludiance w waszej i ks. Proboszcza intencji.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi!

Ks. Wojciech Piekarski