I Komunii Święta

 
 
 

15 maja 2016 r. na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przystąpiły do I Komunii św. Była to Uroczystość całej naszej wspólnoty parafialnej. Dlatego dzieci i ich rodziny objęliśmy szczególna pamięcią modlitewną oraz zrobiliśmy wszystko, by dzieci jak najpiękniej, w ciszy i skupieniu, przeżyły tę uroczystość.

Przy tej okazji pragnę serdecznie podziękować Rodzicom za piękne przygotowanie dzieci do Uroczystości, za zaangażowanie oraz za prace na rzecz naszej parafii: sprzątanie i dekoracja kościoła oraz otoczenia naszej świątyni. Dziękuję również za „dar ołtarza”, którym jest kustodia – naczynie liturgiczne do przechowywania IHS w tabernakulum.

Dziękuję też wszystkim parafianom, którzy pomagali rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym. Dziękuję p. Józefowi za brzózki do kościoła.