Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

„A nadzieja znów wstąpi w nas
Nieobecnych pojawią sie cienie
Uwierzymy kolejny raz
W jeszcze jedno Boże Narodzenie

Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat
Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole
Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas
I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole

/Kolęda dla nieobecnych /

Drodzy Parafianie, Mieszkańcy Wójtowa i Goście,

w ten Wigilijny Dzień pragnę podzielić się z Wami wszystkimi białym opłatkiem i złożyć serdeczne życzenia.

Kolejny raz przychodzi nam razem świętować Boże Narodzenie. Bóg przychodzi na świat, by stać się podobnym do nas, by zapewnić nas o swojej bliskości.

Przychodzi na ten, a nie inny świat. Pogrążony w pandemii, ciągłym zgiełku, zabieganiu, smutku i cierpieniu. Tak, przychodzi!

W betlejemskim Żłóbku zapala się Światło, które rozprasza wszelkie ciemności i rozpromienia ludzkie drogi.

Życzę nam wszystkim na te Święta Bożego Narodzenia radości i pokoju serca, doświadczenia ciepła Bożej Miłości, życzę dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożej Dzieciny!

Z serca błogosławię i wyrażam nadzieję na spotkanie, czy w kościele, czy w Waszych domach, w formie i czasie Bogu jeszcze wiadomych.

Dziękuję za wszelką życzliwość i pomoc.

Razem z betlejemskimi pasterzami wyruszmy w drogę wiary!!!

” Pójdźmy wszyscy do Stajenki, do Jezusa i Panienki, przywitajmy Maleńkiego…”

ks. Andrzej Adamczyk

– proboszcz