Przygotowujemy Jasełka parafialne

Już dzisiaj zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Jasełkach parafialnych. Zapisy dzieci po Mszach św. u p. Iwonki, a próby od następnej niedzieli – 25.11.2018 r., o godz. 10.15. Jasełka połączone z kolędowaniem będą w Święto Trzech Króli, 6 stycznia, po Mszy św. o godz. 11.00.
Bardzo proszę, by dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii św. również uczestniczyły w tych spotkaniach. Oprócz prób do jasełek i śpiewu kolęd, będzie też przygotowanie przez dzieci jednej piosenki na Mszę św. o godz. 11.00

Spotkanie ze św. Mikołajem – 9.12.2018 r.!!!!!

Już dzisiaj pragniemy zaprosić wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem w naszym kościele w niedzielę 9 grudnia na Mszy św. o godz. 11.00. Zachęcamy też, by pomóc św. Mikołajowi w przygotowaniu niespodzianek dla dzieci.