Kolęda 2021 w Wójtowie /korekta/

W tym roku ze względu na obecną sytuację oraz stosując się do zalecenia Księdza Arcybiskupa nie będzie tradycyjnej kolędy, czyli takiej, gdy ksiądz, idąc od domu do domu, puka do każdych drzwi. Istnieje jednak możliwość kolędy indywidualnej zarówno w okresie kolędowym, jak również po nim. Osoby, które chciałyby pobłogosławić swoje mieszkania czy domy mogą umawiać się w kancelarii parafialnej.

Poprawiony harmonogram spotkań kolędowych w naszym kościele.
Korekta dotyczy spotkań od soboty, 30 stycznia i następnych dni.

W ramach spotkania kolędowego w kościele: o godz. 17.30 modlimy się do Matki Bożej na różańcu, o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w intencji Mieszkańców wyznaczonych na dany dzień ulic, zakończona błogosławieństwem. Po Mszy św. jest 7 minutowa prezentacja wydarzeń parafialnych w roku 2020 i okazja do spotkania w kościele. Kościół jest ogrzewany. Spotkanie trwa maksymalnie do godz. 19.00.
Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za zmiany terminów.

Uwaga! Można przyjść w innym dniu, który bardziej pasuje!