ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W NOCY Z 14 NA 15 SIERPNIA 2020 r.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w nocy z 14 na 15 sierpnia br. w intencjach Ojczyzny – początek w piątek, 14 sierpnia o godz. 21.00.

W dniu 15 sierpnia br. przypada 100. rocznica Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą. Z tej okazji Ks. bp Romuald Kamiński, Biskup Warszawsko-Praski z poparciem Ks. abp Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego KEP proponuje podjęcie inicjatywy przeprowadzenia nocnego czuwania przed Najświętszym Sakramentem przed tegoroczną Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we wszystkich polskich parafiach na wzór tej, która była odprawiana w Stolicy w sierpniu 1920 r. w nocy z 14 n a 15.

Zapraszamy do modlitwy w naszym kościele w Wójtowie. Przez cała noc kościół będzie otwarty i będzie trwała adoracja. Z rana 15 sierpnia o godz. 8.30 zakończymy nasza adoracje różańcem.