Bierzmowanie 2014 r.

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wojciecha Ziemby 14 czerwca 2014 r. odwiedził naszą wspólnotę parafialną w ramach wizytacji kanonicznej ks. prof. dr hab. Władysław Nowak. Delegowany przez Metropolitę udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

Dzień później 15 czerwca wygłosił pouczającą homilię na temat Trójcy Świętej, świętowaniu niedzieli. Kazanie bardzo ciekawe, bo ubogacone ciekawostkami z historii Kościoła i życia kilku świętych. Dziękuję Księdzu Profesorowi za bardzo życzliwą wizytę pełną wyrozumiałości i miłości do naszej wspólnoty.

Podczas mszy świętej połączonej z sakramentem bierzmowania 14 czerwca 2014 śpiewy prowadził mgr Marek Szymański a śpiewała nasza schola 6 parafialna. Dziękujemy