„A Słowo Ciałem się stało” – rekolekcje adwentowe A.D. 2017

 
 
 

„Zakończyliśmy rekolekcje w Wójtowie. Błogosławiony czas w pięknej parafii. W prostocie głoszenia i świadectwa. Reszta w rękach Ojca „Wierny jest Ten, który was wzywa: On też tego dokona.” 1Tes 5,24″ – to wpis na stronie Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej (https://www.facebook.com/WMUpl/), która w tym roku poprowadziła nasze parafialne rekolekcje. To był piękny czas! Czas modlitwy, adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, czas słuchania katechez o Słowie, projekcja filmu, świadectwa i do tego wszystkiego pełne Ducha Świętego pieśni Wspólnoty: Przyjdź Duchu Kościoła, Żyć w społeczności, Chlebie Najcichszy, Cieszcie się…. Słowo mówione i to śpiewane w modlitewnym duchu dotknęły bardzo nasze serca! Czy pozostaniemy wierni Słowu? Czy będziemy sięgali po Nie? Jeśli nasza religia to religia Słowa i Spotkania – to Pan Jezus czeka cały czas (On ma zawsze czas!) na spotkanie z nami! Oby tych spotkań było jak najwięcej!

Kochani, Andżeliko, Wojtku, Wojtku, Darku i Grzegorzu – dziękujemy Wam za to nasze adwentowe i rekolekcyjne SPOTKANIE!